Volby 2021: Jak jsou kandidující strany připravené čelit deseti hlavním povolebním výzvám?

17. září 2021

Radiožurnál položil volebním lídrům všech 22 kandidujících uskupení otázky, jak by řešili deset základních výzev, které čekají na jakoukoliv vládu vzešlou z voleb. Jakou mají připravenou strategii pro boj s pandemií? Budou umět vyřešit problém dostupnosti bydlení, pocovidového školství nebo výdajů pro armádu? A co chystají na daňové poplatníky v době, kdy bude vláda muset hospodařit s rekordním státním rozpočtovým deficitem?

Všechny epizody

Kompletní přehled odpovědí jednotlivých stran, hnutí a volebních koalic najdete na zpravodajském serveru iROZHLAS.cz.

Volby 2021 na Radiožurnálu a Plusu

Poslechněte si předvolební rozhovory, komentáře, debaty a analýzy, to vše na jednom místě. Kompletní volební informační servis zpravodajských stanic Českého rozhlasu najdete na našem webu Volby 2021.

autor: and
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová