Vládní inventura

Podařilo se vládě Andreje Babiše během jejího bezmála čtyřletého působení naplnit, co slíbila v programovém prohlášení? Redaktoři Radiožurnálu analyzovali jednotlivé body – hospodaření státu, jeho bezpečnost a schopnost prosadit se v rámci Evropské unie, ale také vládní kroky směrem k důchodové reformě nebo strategii investic. Jak by dopadla inventura vlády koalice hnutí ANO a ČSSD? Poslouchejte od pondělí do soboty publicistiku po hlavních zprávách ve 12 hodin.

Podívejte se, jak by pravděpodobně dopadlo složení Poslanecké sněmovny na základě průzkumu volebních preferencí v České republice. Zkuste si nastavit vlastní výsledky voleb i varianty koalic ve volební kalkulačceA pokud si nejste jistí, která strana je vám názorově nejbližší, zkuste si volební kompas. Obě aplikace pro vás připravili datoví novináři serveru iROZHLAS.

autor: and
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.