Vládní inventura

Podařilo se vládě Andreje Babiše během jejího bezmála čtyřletého působení naplnit, co slíbila v programovém prohlášení? Redaktoři Radiožurnálu analyzovali jednotlivé body – hospodaření státu, jeho bezpečnost a schopnost prosadit se v rámci Evropské unie, ale také vládní kroky směrem k důchodové reformě nebo strategii investic. Jak by dopadla inventura vlády koalice hnutí ANO a ČSSD? Poslouchejte od pondělí do soboty publicistiku po hlavních zprávách ve 12 hodin.

Podívejte se, jak by pravděpodobně dopadlo složení Poslanecké sněmovny na základě průzkumu volebních preferencí v České republice. Zkuste si nastavit vlastní výsledky voleb i varianty koalic ve volební kalkulačceA pokud si nejste jistí, která strana je vám názorově nejbližší, zkuste si volební kompas. Obě aplikace pro vás připravili datoví novináři serveru iROZHLAS.

autor: and
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Procházet se vesmírem a dotýkat se hvězd je možné i ve svěrací kazajce…

Jan Pokorný, projektový manažer ČRo

Jack London Tulák po hvězdách

Tulák po hvězdách

Koupit

Vězeň Darrell Standing, původně profesor agronomie, byl za vraždu svého kolegy odsouzen na doživotí. Pět let pak strávil ve tmě v samovazbě, dost často i ve svěrací kazajce.