Vládní inventura

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Premiér Andrej Babiš (ANO) a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD)

Podařilo se vládě Andreje Babiše během jejího bezmála čtyřletého působení naplnit, co slíbila v programovém prohlášení? Redaktoři Radiožurnálu analyzovali jednotlivé body – hospodaření státu, jeho bezpečnost a schopnost prosadit se v rámci Evropské unie, ale také vládní kroky směrem k důchodové reformě nebo strategii investic. Jak by dopadla inventura vlády koalice hnutí ANO a ČSSD? Poslouchejte od pondělí do soboty publicistiku po hlavních zprávách ve 12 hodin.

Podívejte se, jak by pravděpodobně dopadlo složení Poslanecké sněmovny na základě průzkumu volebních preferencí v České republice. Zkuste si nastavit vlastní výsledky voleb i varianty koalic ve volební kalkulačceA pokud si nejste jistí, která strana je vám názorově nejbližší, zkuste si volební kompas. Obě aplikace pro vás připravili datoví novináři serveru iROZHLAS.

autor: and
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

S hereckými hvězdami poznejte tajemství textu starého dva tisíce let

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

O věrné lásce statečného Chairea a sličné Kallirhoy

Koupit

Román byl napsán pravděpodobně už v prvním století našeho letopočtu a možná dokonce i dříve. Jde o první dochovaný milostný a zároveň i dobrodružný román nejenom antického, ale vůbec evropského písemnictví.