Patricie Strouhalová

Moderátorka

Moderuji pořady Víkendový polední Radiožurnál, Host Radiožurnálu, Káva o čtvrté.

Životní motto:
Líbí se mi desítky chytrých myšlenek, aforismů, citátů. Vždycky závidím těm, co tuhle kolonku mají vyplněnou, a ještě vtipně. Já snad ani žádné nemám, chci žít tak, abych se nemusela stydět.

Co dělám v rozhlase:
Na Dvojce moderuji pořad Káva o čtvrté a na Radiožurnálu pořad Víkendový polední Radiožurnál (sobota a neděle 10:00–14:00) a Host Radiožurnálu.

Ve středu 12. června Patricie odpovídala na vaše otázky. Podívejte se na záznam online rozhovoru zde!

Před rozhlasem:
To je u mě jednoduché. Škola FSV UK, nástup do Československého rozhlasu, pak chvíli současně rádio a televize, pak chvíli jen televize a teď zase současně rozhlas a televize. Doufám, že ne jen na chvíli.

Co mě baví:
Jako holka z hor nemám zimu a lyže ráda, ráda ale bruslím. Na lyžích už ale synovi nestačím. Už mě přerostl, přestože je věkem pořád malý. Je to vtipný puberťák, kterému zdatně v rodině sekunduje mladý pes, australský ovčák, Dak. Naše velká láska. Jinak mám raději léto: jsem zahradník – amatér, točím se v bludném kruhu převislých a klasických muškátů, bylinek a skalniček. A taky se ráda točím kolem vody, kterou máme blízko domova. Na přehradě Slapy se krásně pluje a lenoší. Vůbec jsem takový konzervativec, můj dům – můj hrad, moje rodina, muž, psi a klid.

Co mě nejvíc dostane:
Dobrý vtip, mám ráda smích a zábavu, pak čokoláda, červené víno, dobré počasí.

Z rozhlasové pavlače aneb Víte, co se o Vás říká?
Fakt aktuálně nevím, co se o mně říká.

Všechny články

Stránky

Sledujte nás

Kolegové