Jiří Chum

moderátor

Moderuje každý všední den Dopolední Radiožurnál.

Znamení:
Beran (1980) 

Životní motto:
Nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali tobě. 

Jiří Chum odpovídal 20. března 2019 na vaše dotazy. Podívejte se na jeho odpovědi.

Co dělám v rozhlase:

Na Radiožurnálu moderuji od roku 2002, od března 2008 do prosince 2010 Odpolední Radiožurnál a od ledna 2011 Večerní Radiožurnál a ob týden Víkendový Ranní Radiožurnál. Deset let jsem moderoval každý všední den Ranní Radiožurnál a od 1. července 2022 usedám za mikrofon Dopoledního Radiožurnálu. Ještě déle spolupracuji s regionální stanicí ČRo Region střední Čechy. V současnosti ale už jen v oblasti selfpromotion.

Do práce jsem jednou zaspal, přiznává moderátor Ranního Radiožurnálu Jiří Chum

Jiří Chum

Svítání, mnohdy ještě tma. Aby moderátor Jiří Chum přišel do práce načas, musí vstávat z postele mimořádně brzy. Na stanici každý všední den moderuje od 5 hodin Ranní Radiožurnál, kde pravidelně zpovídá hosty v rámci Ranního interview. Jaký je jeho den? 

Před rozhlasem:
Vystudoval jsem SSPoŠ Kolín se zaměřením na ekonomiku a management, poté si dal na pár let pauzu a v současnosti studuji Fakultu multimediálních komunikaci UTB ve Zlíně obor Marketingové komunikace. Z rádiové praxe: rádio City 937 a dlouhá léta Český rozhlas, kterému jsem nakonec zůstal věrný. 

Co mě baví:
Práce, individuální sporty, divadlo aktivně i pasivně, moji přátelé a dobře napsané seriály jako Grey's Anatomy nebo Desperate Housewives. Na ně si najdu čas kdykoliv. A taky Jan Kraus. A možná to zní divně, ale i house music – asi reakce organismu na „pohodovou českou muziku“. Nevím. 

Jiří je s Radiožurnálem už několik let. Za tu dobu se změnila nejen jeho tvář, ale i naše studio. Porovnejte si fotografie:

Co mě nejvíc dostane:
Upřímností, cílevědomostí a osobitým humorem, stoprocentně. 

Z rozhlasové pavlače aneb Víte, co se o Vás říká?
Nenavštěvuji rozhlasovou pavlač a drby neřeším. 

Všechny články

Stránky

Sledujte nás

Kolegové