Soutěž: Za 3 správné odpovědi dárek pro cyklisty

3. září 2019

Pokud dnes 3. 9. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, zašleme Vám dneska sadu dárků od společnosti Kolovna.cz, která je partnerem našeho cyklistického projektu „Jedeme pro Světlušku“.

Konceptem Kolovny je „tahat“ lidi z města za pohybem, sportem a přírodou a o kola šlo v našem případě pochopitelně hodně J. Ve Vašem balíčku tak bude třeba poukaz na nákup v e-shopu této společnosti (v hodnotě 500,- Kč), dále třeba poukaz na zapůjčení kola nebo elektrokola na jeden den v Praze, Brně, Ostravě nebo Bikecentru; vodotěsné hliníkové pouzdro se sadou samolepících záplat na plášť a duše kola; moderní přední i zadní světlo na kolo, která vám zaručí bezpečnou jízdu na kole (navíc jsou voděodolná a vydrží extrémně dlouho) nebo klasická cyklistická lahev.

K cenám od Kolovny ještě přidáme i sadu nápojů od společnosti Coca-Cola, která byla také partnerem projektu, zajišťovala pitný režim jeho účastníkům a i Vy budete díky této výhře mít zajištěný pěkný pitný režim J. Pošleme Vám rostlinné nápoje AdeZ, které vznikly spojením obilovin, ořechů a ovocných šťáv, ale třeba i plechovky Coca-Cola PLUS Coffee nebo nealkoholický izotonický sportovní nápoj s příchutí lesního a tropického ovoce Powerade.

Cyklo tým Českého rozhlasu a Světlušky jel celý srpen pro dobrou věc, dvě tandemová kola jezdila napříč republikou (každou etapu jel nevidomý, vodič, reportér Radiožurnálu a moderátor nebo jiná osobnost Českého rozhlasu. Ve vysílání jsme se snažili Vám ukázat, kde všude Světluška pomáhá nevidomým.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete sadu dárků od běžecké ligy RunCzech. Ta pokračuje tento této víkend dalším závodem, tentokrát v Praze, kde se v sobotu 7. září koná už 24. ročník Birell Grand Prix Praha. Součástí Vašeho balíčku bude např. běžecké tričko, batůžek a další dárky. Pokud budete mít zájem, tak součástí ceny může být i startovné na jeden ze závodů – třeba na Adidas běh pro ženy na 5 kilometrů určený výhradně ženám a dívkám (už od 12 let!). 

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio

Více o tématu

Jak přispět Světlušce?

 

Dárcovská DMS

Podpořte nás zasláním jednorázové nebo dlouhodobé dárcovská SMS na číslo 87 777 ve tvaru:

DMS SVETLUSKA 30 nebo DMS TRV SVETLUSKA 30

DMS SVETLUSKA 60 nebo DMS TRV SVETLUSKA 60

DMS SVETLUSKA 90 nebo DMS TRV SVETLUSKA 90

DMS SVETLUSKA 190 nebo DMS TRV SVETLUSKA 190

Telefonní číslo
87 777