Jedeme pro Světlušku

Naši moderátoři a šéfredaktoři vyráží s nevidomými na dvoukolech. Na základě délky trati získají peníze pro Světlušku – projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá nevidomým. Každý kilometr se počítá!

12 etap, 12 osobností

Radiožurnál bude celý srpen na cestách. Tentokrát na dvoukolech. Dvanáct osobností Českého rozhlasu – moderátoři i šéfredaktoři – vyrazí na cyklotrasu s dvanácti nevidomými, jejich piloty a reportéry, kteří vše zachytí na mikrofon. Do vybraného cíle přinesou částku, kterou svou cestou nasbírají.

Jak to funguje?

Jeden kilometr = 500 Kč. Trasy mají různé délky: deset, dvacet až třicet kilometrů. Vedoucí skupiny před cestou ve vysílání Ranního Radiožurnálu oznámí, jakou trasu si pro svou partu zvolil. A hned na to se připraví na start.

Jedeme každé pondělí, středu a pátek od 5. srpna!

Živě se budeme hlásit nejen ve vysílání Radiožurnálu, ale také na našich sociálních profilech: na instagramu, facebooku a twitteru.

Nejnovější články

Stránky

Sledujte nás

Jak přispět Světlušce?

 

Dárcovská DMS

Podpořte nás zasláním jednorázové nebo dlouhodobé dárcovská SMS na číslo 87 777 ve tvaru:

DMS SVETLUSKA 90

DMS TRV SVETLUSKA 190

Telefonní číslo
87 777

Cena jednorázové DMS je 90 Kč. Cena trvalé DMS je 190 Kč a bude vám automaticky odečítána každý měsíc. Více na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců, technicky zajišťuje ATS Praha.