Petra Sklenářová

manažerka obchodu

Po úspěšném absolvování VŠE v roce 1991 jsem dělala ekonomku redakce, vedoucí sekretariátu nebo také tajemnici šéfredaktora, po mateřské dovolené pak marketingovou a PR manažerku Radiožurnálu.

V současné době mám v obchodním oddělení na starosti záležitosti, které se týkají Radiožurnálu. Tedy s propagací související smluvní záležitosti, smluvní agendu, propagaci partnerů „u nás“, v našem vysílání. Dojednávám spolupráce, partnerství, vysílání z různých zajímavých akcí a zajišťuji jejich realizaci ve vysílání Radiožurnálu. Věnuji se však také třeba sponzorským vzkazům, soutěžím a dalším obchodním záležitostem a vztahům.

Ve volném čase si ráda si čtu, lyžuji, plavu, mám ráda turistiku a občas i cvičím – to všechno dělám bohužel méně často, než bych si přála :-). V poslední době také „trochu“ běhám. Kromě x závodů o délce 5 nebo 10 km a 16km city crossu z Petřína do Bohnic jsem od jara 2010 uběhla 30x půlmaratón (21 km) a 7x už jsem zdolala dvojnásobnou vzdálenost, tedy celý maratón (42 km). Za roky 2013 – 2015 jsem držitelkou titulu „RunCzech Star“, tedy jsem mezi pouhými 20, resp. 56, resp. 105 lidmi, kteří v uvedených letech absolvovali úplně všechny závody RunCzech běžecké ligy. Za rok 2015 jsem, díky uběhlému 6. maratonu v Praze, také držitelkou titulu „PIM Queen“.A jsem moc ráda se svou rodinou, s manželem a dcerou.

V životě se příliš neřídím se žádnými motty. Ale za pravdivé považuji „Co tě nezabije, to tě posílí!“ a „Každý mrak má stříbrný okraj.“

Všechny články

Stránky

Sledujte nás