Soutěž: Za 3 správné odpovědi dokonalá wellness neděle ve dvou

Romantická večeře (ilustrační snímek)

Pokud dne 28. 11. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte jednodenní pobyt včetně večeře v podobě pětichodového degustačního menu.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, pošleme vám dárkový poukaz na pobyt „Relaxační neděle pro 2 osoby“ v horských hotelech ve Velkých Karlovicích, konkrétně ve Spa hotel Lanterna.

Váš pobyt bude zahrnovat ubytování pro 2 osoby na 1 noc včetně večeře formou pětichodového degustačního menu v restauraci Vyhlídka. Ráno na vás bude čekat snídaně a vstup do wellness s termálními bazény a saunovými rituály, ale třeba i možnost zapůjčení holí na nordic walking, který je v současné době velmi populární.

Hotel Lanterna je vyhlášený velice dobrou kuchyní a každoročně se účastní Karlovského gastrofestivalu, tradičního svátku jídla na Valašsku.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte správně jen na 2 otázky, zašleme vám sadu CD z našeho vydavatelství Radioservis. Bude mezi nimi zejména právě vydané CD „Václav Havel: Žebrácká opera“, na kterém v režii Lukáše Hlavici účinkují Jiří Dvořák, Viktor Preiss, Taťjana Medvecká, Tomáš Töpfer, Jitka Smutná, Jaromír Dulava a další.

Mezi alby bude také CD „Anne Jacobsová: Panský dům“, které je audioverzí stejnojmenného knižního bestselleru. Děj historického románu se odehrává na začátku 20. století v německém Ausburgu. Na CD knihu v celkové stopáži přes 20 hodin skvěle načetl Pavel Soukup.

Dalším CD v balíčku budou třeba Vvraždy jako z pohádky od Petra Vodička, což je audioverze třídílného seriálu, který v rámci tematického vysílacího projektu Vražedné léto natočil a odvysílal letos v létě Český rozhlas Dvojka. Hlavními hrdiny děje ze současného českého venkova jsou starší zkušený kriminalista kapitán Bernard (v podání Viktora Preisse) a mladý, energický a možná trochu naivní poručík Bejček (Martin Písařík).

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Ani pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo a současně překvapení od Radiožurnálu.