Tipy na výlet v Karlovarském kraji

Helena Vondráčková

Koncer Heleny Vondráčkové v Karlových Varech. Takové to bylo aneb listopad 1989 v Sokolově s projekcí filmů, debatou a výstavou fotografií z období sametové revoluce.

Městské divadlo v Sokolově pořádá v neděli akci Takové to bylo aneb listopad 1989. Od 14:30 se můžete těšit na projekce filmů, které se tematicky pojí se sametovou revolucí. V 18:38 začne debata na téma Takové to bylo spojená s vernisáží fotografií z dané doby. Vstup na celou akci je zdarma.

Hroznatova akademie kláštera v Teplé zve v sobotu na dílnu s názvem Výroba dřevěných ptačích krmítek. Dáte pomocnou ruku přezimujícímu ptactvu, aby si v zimním čase mělo kde na chvíli odpočinout a dopřát vydatné hostiny.

Legenda populární hudby Helena Vondráčková vystoupí v rámci svého turné Dlouhá noc live v Hotelu Thermal v Karlových Varech. Během koncertu, který startuje v sobotu v 19 hodin uslyšíte její největší hity a uvidíte i mistra světa ve stepu Tomáše Slavíčka. 

Galerie Drahomíra v Karlových Varech vystavuje v současnosti tvorbu jihočeských a středočeských výtvarníků. Jsou tu práce například Markéty Lamberk, Evy Ovy, Terezy Mackové nebo Václava Trajera.