Tipy na výlet v Karlovarském kraji

15. únor 2019
Galerie G4 v Chebu se přestěhovala do barokního špejcharu

Výstava ve Valdštejnově restauraci v Chebu připomene například osudy nejznámějších siamských dvojčat či muže s vlčím syndromem. V chebské Galerii 4 probíhá výstava děl Jeffa Beera a Zdeňka Lhotáka. Obrazy a kresby Renaty Jedličkové si zase můžete prohlédnout na zámku Sokolov.

Dvaačtyřicet osudů lidí, kteří se kvůli vývojovým vadám stali podivnými hříčkami přírody

Buster Simcus, nejtlustší muž světa

Zvláštní osudy lidí přibližuje výstava figurín nazvaná Lidé z vosku. K vidění je v bývalé Valdštejnově restauraci na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu.

Voskové figuríny lidí s tělesnými anomáliemi jsou aktuálně k vidění v Chebu. Expozice v bývalé Valdštejnově restauraci na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad připomíná například osudy nejznámějších siamských dvojčat, muže se dvěma tvářemi, ženu s obličejem muly nebo muže s vlčím syndromem.

V chebské Galerii 4 probíhá výstava s názvem Jeff Beer – Within / Zdeněk Lhoták – United Colors of Nepal. Výstava představí výběr z tvorby německého umělce Jeffa Beera a také fotografie z dalekého Nepálu od známého českého fotografa Zdeňka Lhotáka k jeho významnému životnímu jubileu.

S tužkou a štětcem naším krajem, tak se jmenuje nová výstava probíhající na zámku Sokolov. Tato autorská výstava kreseb, obrazů a grafik Renaty Jedličkové vznikla za podpory příspěvkové organizace Karlovarského kraje.