Sáblíková: Byla to nejlepší trojka letošní sezony. Škoda, že jsem v posledních dvou kolech vytuhla

5. únor 2022

Martina Sáblíková skončila v olympijském závodě na tři tisíce metrů čtvrtá. Od medaile dělily českou rychlobruslařku necelé dvě vteřiny a do sbírky si tak zatím svoji sedmou olympijskou medaili nepřidá. „Závod byl těžký psychicky i fyzicky. Dráha je dobrá, ale led je opravdu těžký. Jelo se mi super, škoda, že jsem v posledních dvou kolech vytuhla,“ popisuje Sáblíková. „Byla to nejlepší trojka letošní sezony a jsem ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.“

Na start závodu se Martina Sáblíková postaví už ve čtvrtek 10. února v 13:00. Přímý přenos všech jízd uslyšíte na Radiožurnálu Sport, na Radiožurnálu pro vás chystáme zpravodajské vstupy.

Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Petr Kadeřábek , vla
Spustit audio

Související