Nad Prahou s Anetou Langerovou. Na Koncertě pro jiné myšlenky zazněly i ukázky z jejího nového alba

7. srpen 2020

Tento týden na Radiožurnálu hrála živě Aneta Langerová. V rámci Koncertů pro jiné myšlenky jsme si se zpěvačkou a její kapelou udělali piknik na střeše Národního zemědělského muzea v Praze – nedaleko od místa, kde Aneta bydlí. A protože unikátní výhled na Prahu posluchači v rádiu moc neocení, přidala se k nám historička dr. Jaroslava Nováková, která ví o Praze úplně všechno.

Koncerty pro jiné myšlenky vznikly s cílem rozptýlit posluchače během nouzového stavu a se stejným záměrem pokračují v letních měsících. Rozhovory spojené s živou hudbou se vysílají každý pátek v 18.30. To nejlepší z koncertů následně Radiožurnál zařadí také do nedělního dopoledního vysílání od 10.00.

Koncert pro jiné myšlenky byl po delší koronavirové přestávce jedním z prvních letních vystoupení Anety Langerové a zpěvačka i její kapely se na něj moc těšily. Na střeše s neopakovatelnou vyhlídkou na Prahu zazněly také skladby z nové desky, jejíž vydání chystají na konci letošního roku.

A pokud byste chtěli atmosféru jejich živých koncertů zažít na vlastní kůži, zapojte se do soutěže Ranního Radiožurnálu. Od 10. do 14. srpna soutěžíme o vstupenky na zářijové turné Anety Langerové a kapely Korben Dallas.

autoři: Petr Král , had

Související