Čeští biatlonisté dojeli ve štafetě na mistrovství světa na čtvrtém místě. Na střelnici to bylo o štěstí, říká Mikyska

18. únor 2023

Největší audioportál na českém internetu

Biatlonista Tomáš Mikyska | Foto: (C) Český biatlon Petr Slavík, Český biatlon

Čeští biatlonisté sahali na světovém šampionátu v Oberhofu po senzační medaili ve štafetě. Sestava ve složení Michal Krčmář, Tomáš Mikyska, Jakub Štvrtecký a Jonáš Mareček skončili na čtvrtém místě s 25 sekundovou ztrátou na bronzové Švédsko. Poslechněte si exkluzivní a emotivní rozhovor se všemi českými reprezentanty, které krátce po závodě vyzpovídal reportér Radiožurnálu Sport Jan Suchan. 

Češi slaví svůj nejlepší výsledek v této disciplíně od roku 2019. Závod vyhráli biatlonisté Francie, za kterými se zařadili Norové a Švédi.

autoři: Jan Suchan , rej

Mohlo by vás zajímat

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.