Včeličky, věrní psi a Habsburská monarchie
8. červen 2001
V Zápisníku zahraničních zpravodajů navštívíme s Olgou Krupauerovou šikovné americké děti, kterým se říká Včeličky. Podíváme se i do Rakouska, které hostilo ministry zahraničí bývalých zemí Habsburské monarchie.
Pavel Novák bude vyprávět dojemnou historii o psí věrnosti a psím pomníku. Projdeme se po ulicích dvou rozdílných a navíc exotických měst. Kulinář Jaromíra Janeva vás pozve do Damašku, Jan Bumba do japonské Nagasaki.
Neopomeneme ani britské volby, jak je viděl Milan Fridrich. Poslouchejte ZZZ v sobotu 9. června v pravidelném čase po 12. a 22. hodině na ČRo 1 - Radiožurnálu.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Neodeslané zprávy, nepropojené hovory, nefunkční datové připojení. Mobilní síť O2 se potýká s výpadky
-
Pavel: Dočasná okupace částí Ukrajiny může být cenou za její přežití. Jako ruské je ale nikdy neuznáme
-
Syn tehdejšího šéfa armády měl konflikt s Vojenskou policií kvůli vyšetřování smrti afghánského zajatce
-
Málo dětí? Máme velké rezervy v rodinné politice, upozorňuje demografka