Soutěž: Za 3 správné odpovědi relaxační prodloužený víkend ve dvou

15. srpen 2022

Pokud dnes 4. 8. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte třídenní pobyt s polopenzí pobyt v hotelu sítě OREA.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás dnes pěkný dárek a zároveň tip na výlet po nejkrásnějších místech České republiky. Pošleme vám totiž dárkový poukaz na pobyt v jednom z hotelů řetězce OREA Hotels & Resorts, který tvoří největší tuzemskou hotelovou síť.

Dnes konkrétně to je poukaz na ubytování pro 2 osoby na 2 noci, dokonce s polopenzí a hotel, do kterého pojedete, si budete moct sami vybrat. Na více než 18 místech po celém Česku najdete příjemné hotely, SPA resorty i apartmány – podle svého si v nich každý může vybrat třeba romantický víkend, dovolenou s rodinou, firemní večírek nebo pobyt v lázních.

Designové hotely a resorty OREA najdete od Jeseníků po Šumavu, od Mariánských Lázní po Brno; v Praze, v Mariánských Lázních, v Krkonoších i na Vysočině.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát sadu produktů od společnosti PROM-IN, které by se vám mohly hodit nejen teď v létě. Společnost PROM-IN se totiž zaměřuje na výrobu doplňků výživy pro podporu imunity a celkového zdraví a je také lídrem na trhu v oblasti sportovní výživy.

Ve vašem balíčku tak bude konkrétně třeba balení vitamínu C, balení Pure Omega 3, který je zdrojem nenasycených mastných kyselin, nebo Vita Solution, což je profesionální produkt, který obsahuje komplex vitamínů a minerálů v optimálním poměru a formě tak, aby pokryl zvýšenou potřebu mikroživin zatěžovaného organizmu nebo další produkty.

Jde o 100% přírodní produkty bez jakýchkoli chemických aditiv, které jsou vyrobené díky použití nejmodernějších technologií a velké kvalitě surovin. Navíc se tyto produkty pyšní vynikající chutí.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou – pošleme vám cenu útěchy a zároveň překvapení od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio