Nedělní Doteky víry - 21. 9.

21. září 2008
Doteky víry

V nabídce nedělních Doteků víry je svatováclavské téma s kardinálem Miloslavem Vlkem, česká premiéra filmového opusu Andrzeje Wajdy Katyně, fenomén Panny Marie v křesťanství i v jiných náboženstvích. V seriálu o duchovních motivech ve folkové hudbě pak evangelium pro trampské publikum a Výzvy přítomnosti vás nechají nahlédnout do všedního života lidí v Izraeli.

Svatováclavské téma s kardinálem Miloslavem Vlkem. Česká premiéra filmového opusu Andrzeje Wajdy Katyně. Fenomén Panny Marie v křesťanství i v jiných náboženstvích. Evangelium pro trampské publikum. Výzvy přítomnosti: všední život lidí v Izraeli.

O svatém Václavu s kardinálem Vlkem

Katyň - zdařilý opus

Marie v křesťanství a islámu

Všední život v Izraeli

autoři: ehů , Karel Vepřek , Petr Vaďura

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.