Nalaďte si hokej, ať děláte cokoliv. Na Radiožurnálu ho vysíláme živě

21. květen 2021

Čeští hokejisté na šampionátu v lotyšské Rize zázračně otočili klíčové utkání se Švédskem a zvítězili 4:2. Britský tým pak porazili tenisovým skóre 6:1. Naděje na postup do čtvrtfinále tak znovu ožila a s ní i očekávání českých fanoušků. Všechny zápasy naší reprezentace vám Radiožurnál přináší živě, a to v ještě větší zvukové i obsahové kvalitě díky nové digitální stanici Radiožurnál Sport. Jak a kdy si nás naladit?

Čtěte také

Vrátí se Češi z lotyšské Rigy s medailí? To je zatím ve hvězdách, ale vy můžete být u zápasů, ať už zrovna děláte cokoliv. Stačí si od 21. května naladit Radiožurnálu nebo zapnout nové sportovní rádio Radiožurnál Sport – přes DAB přijímač, na webu nebo v síti DVB-T2.

Všechny zápasy českého týmu na mistrovství světa v Rize můžete díky našim komentátorům na stadionu poslouchat na Radiožurnál Sport v digitální kvalitě. Kromě zápasů našich reprezentantů uslyšíte na nové stanici i vstupy z ostatních zápasů obou skupin. Komentují je pro vás přímo z Rigy naši zkušení redaktoři Petr Kadeřábek, František Kuna a David Procházka. Z Prahy se navíc o pravidelné komentáře stará čtyřnásobný mistr, olympijský vítěz a nový moderátor Radiožurnálu Sport Martin Procházka.

Přímé přenosy na Radiožurnálu i Radiožurnálu Sport:

  • 31. května 19:15 • Česko – Dánsko
  • 1. června 15:15  • Česko – Slovensko

Radiožurnál Sport vám také přináší ohlasy hráčů a trenérů, reportáže ze zákulisí šampionátu a návrat pořadu S mikrofonem za hokejem. Zažijete s námi i atmosféru takzvaných bublin, ve kterých budou muset hráči po čas mistrovství kvůli pandemii koronaviru žít.

Čtěte také

Těšit se mohou také fotbaloví fanoušci

Mistrovstvím světa v hokeji ale letošní velké sportovní akce teprve začínají. Na přelomu května a června vám Radiožurnál Sport díky redaktorovi Jaroslavu Plašilovi zprostředkuje jedinečnou atmosféru tenisového Rolland Garos a od 11. června bude následovat velký fotbalový svátek s českou účastí Euro 2021.

Kromě fotbalu se na Radiožurnálu a Radiožurnálu Sport můžete těšit také na tenisový Wimbledon, a především Letní olympijské hry v Tokiu, které by měly začít 23. července.

Jak nás naladíte?

Nenechte si ujít skvělou hokejovou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport.

Čtěte takéNeznáte přesnou frekvenci Radiožurnálu? Najdete ji podle naší mapy!

Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autor: and
Spustit audio

Související