Miloslav Hamřík

editor sociálních sítí

Stará se o sociální sítě Radiožurnálu.

Znamení: Střelec (1979)

Životní motto: Klišé na druhou: Co tě nezabije, to tě posílí

Co dělám v rozhlase: Snažím se sblížit svět sociálních sítí spolu s chodem Radiožurnálu a posunout tak blíž rozhlas k posluchačům na internetu a názor posluchačů více prosadit ve vysílání. Čeká mě zřejmě mnoho bojů a bitev nejen na internetu, ale když bude nejhůř, vzpomenu na motto.

Před rozhlasem: Jako mladistvý intelektuál (ehm…) jsem se stal elektronikem mechanikem pro organizační a výpočetní techniku. Posléze jsem deset let pracoval v IT sektoru jako správce počítačových sítí a ve volném čase jsem promítal na tanečních akcích jako VJ. Z Brna jsem v roce 2009 přesídlil do Prahy a změnil obor. Po rychloškole v Aha! jsem prošel redakce a weby Profitu, Týdnu.cz a E15.cz. Spojením IT s novinařinou a přidáním kapky komunikace jsem se nakonec stal (snad) ideálním kandidátem na současnou pracovní pozici.

Co mě baví: Baví mě sociální sítě, lidi, focení, taneční hudba, netaneční hudba, poker, vjing, psaní a spousta věcí, které jsem pravděpodobně ještě nezkusil.

Co mě vždycky dostane: Dobrý film, ideálně sci-fi, dobrá hudba, česká politika, upřímnost, vtip, cestování, víno, další hříšné neřesti a samozřejmě jídlo. Nesnáším výpadky konektivity u internetu a lež, to pak měním i barvu v obličeji.

Z rozhlasové pavlače: (aneb víte, co se o Vás říká?) Je tady někdo novej na ty Facebooky… Tedy doufám, že nic horšího :D

Sledujte nás

Kolegové