Fotbalové lize končí zimní spánek. Kdo je adept na titul?

28. leden 2023

Na výsledky nejsou dnes zvědaví jen voliči, ale také fanoušci osmi českých fotbalových klubů. Těm totiž odpoledne jako prvním začne jarní část domácí ligy. Aktuálně vede ligovou tabulku mistrovská Plzeň o dva body před Slavií a o sedm před Spartou. Koho tipuje na titul jeden z nejlepších kanonýrů české ligové historie Horst Siegl? „O titul budou hrát zmíněné tři týdny, rozhodující budou následující dvě kola, která mohou hodně napovědět,“ říká.

Radiožurnál bude mít jako obvykle na všech stadionech reportéry a na stanici Radiožurnál Sport uslyšíte pořad S mikrofonem za fotbalem i přímé přenosy vybraných utkání.

autoři: Vojtěch Bidrman , prh
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová