Druhá debata s kandidáty na pražského primátora

V úterý 2. října proběhla v pražském studiu S2 debata dalších kandidátů na pozici primátora hlavního města Prahy.

Hosty druhé debaty byli Rudolf Mazač (DOST JE DOST ! Občané za svá práva), Jakub Landovský (ČSSD), Michaela Chromečková (S.O.S. ZA PRÁVA ZVÍŘAT – sdružení DSZ a NK), Tomáš Krčma (Společnost proti developerské výstavbě v Prokopském údolí), Karel Fischer (STAROSTOVÉ PRO PRAHU) a Jaroslav Černý (Dělnická strana sociální spravedlnosti).

Všemi čtyřmi debatami se prolíná několik témat. Třeba to, že Praha má po právě končícím vedení přebytky na účtu. Je to chyba, nebo ne? Za co by kandidáti v Praze investovali v první řadě?

Dokáží pohnout s velkými projekty, třeba s dostavbou vnitřního okruhu? Jak by kandidáti naložili s Libeňským mostem? A co je v jejich programu jedinečného, co voliči u jiných hnutí nebo stran nenajdou? 

Poslechněte si celý rozhovor s kandidáty na pražského primátora, nebo se podívejte na video.

autor: jpr

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová