První debata s kandidáty na pražského primátora

Od 1. do 4. října vysílá Radiožurnálu a Plusu sérii debat s kandidáty na primátora hlavního města Prahy. Sledovat je můžete i na videu na webu nebo Facebooku stanic.

Hosty první debaty byli Zdeněk Hřib (Česká pirátská strana), Jiří Pospíšil (TOP 09 a STAN ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla – „Spojené síly pro Prahu“), Petr Stuchlík (ANO 2011), Ondřej Mirovský (Strana zelených), Petr Hannig (Rozumní), Pavel Sehnal (ODA – Krásná Praha), Hynek Beran (SPD – Tomio Okamura) a Jaromír Petelík (KSČM).

Všemi čtyřmi debatami se prolíná několik témat. Třeba to, že Praha má po právě končícím vedení přebytky na účtu. Je to chyba, nebo ne? Za co by kandidáti v Praze investovali v první řadě?

Dokáží pohnout s velkými projekty, třeba s dostavbou vnitřního okruhu? Jak by kandidáti naložili s Libeňským mostem? A co je v jejich programu jedinečného, co voliči u jiných hnutí nebo stran nenajdou? 

Poslechněte si celý rozhovor s kandidáty na pražského primátora, nebo se podívejte na video.

autor: jpr

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?