Vím, že se nevrátím, ale chtěla bych zamávat fanouškům z turnaje, plánuje tenistka a moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková

27. květen 2021

Od května si přední česká tenistka zve každé pondělí hosty do studia nové stanice Radiožurnál Sport. Kdysi jsem psala rozhovory pro tenisový magazín, bavilo mě to. Mým snem je popovídat si s Pavlem Kolářem. Vždy mi moc pomohl, je to legenda našeho sportu. Zeptala bych se, proč u nás nemáme jeho následovníky, prozrazuje. Při sledování zápasu soucítím s lidmi na kurtu. Znám ten pocit, kdy člověk odchází a chce být schovaný pod kobercem, směje se. Jak se chystá na StarDance?

Nová digitální stanice Českého rozhlasu Radiožurnál Sport se dá naladit v pozemní distribuci v multiplexech ČRo DAB+ a DVB-T2. Poslouchat můžete i online na webu Radiožurnál Sport nebo skrze audio portál mujRozhlas.

autoři: Lucie Výborná ,

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.