Útočníci i obránci jsou na tom dobře. Utkání zvládneme na tři body, věří Martin Procházka před zápasem s Dány

31. květen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Mistrovství světa v hokeji, Bratislava

Před českými hokejisty jsou na mistrovství světa v Rize klíčové zápasy o postupové pozice do čtvrtfinále. V 15:15 nastoupí v utkání základní skupiny A proti Dánsku. „Hráči vědí, že utkání musí zvládnout, není cesty zpět. Dánský tým na tom není dobře bruslařsky, budou hrát pasivní hokej a my budeme dobývat jejich branku. Náš tým je připravený a věřím, že zápas zvládneme,“ je přesvědčený Martin Procházka, hokejový expert a moderátor Radiožurnálu Sport.

Všechny zápasy české hokejové reprezentace na šampionátu v lotyšské Rize můžete v přímém přenosu sledovat na Radiožurnálu a na nové digitální stanici Radiožurnál Sport, kterou naladíte v síti DAB+, na internetu a v multiplexu DVB-T2. Poslouchejte sport!

Napište i vy svůj tip na výsledek zápasu Česko-Dánsko na adresu mshokej@rozhlas.cz. Zápas začíná v 15:15 a živě ho odvysílá Radiožurnál i Radiožurnál Sport. Pokud budete mít lepší tip než Martin Procházka, který tipuje výsledek 4:1 pro Čechy, zařadíme vás do slosování o tři digitální rádia, na kterých naladíte naši novou sportovní stanici.

Čistá hra Martina Procházky sportpromo
Spustit audio

Související