Těším se domů, až si trochu odpočinu, říká Davidová. V závodě s hromadným startem dojela čtvrtá
Biatlonistka Markéta Davidová skončila v závěrečném závodě s hromadným startem na olympijských hrách v Pekingu čtvrtá. O jejím umístění rozhodla znovu poslední střela, která minula terč. „Mrzí mě to. Je mi to líto,“ říká Davidová v cíli závodu. „Musím říct, že se mi běželo docela dobře. Na to, že je to poslední závod, to bylo docela fajn. Měla jsem super lyže, takže se stačilo trefit. Hodně foukalo, ale musím říct, že jsem to měla až na poslední položku relativně v pohodě.“
Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Více o tématu
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor

Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Byl až moc kamarádský, říká dívka o zubaři, který z fotek pacientek vyráběl dětské porno. Pracuje dál
-
Jed místo voňavky a pohádka o katedrále. Útok ruských travičů Skripal přežil, pak zmizel
-
Juračka: Po dekády člověk jen odváděl vodu z krajiny a teď se diví. Kokořínsko je česká poušť
-
Šyjanoková: V Bělorusku může být odveden kdokoli, kdykoli a kamkoli. Represe se od roku 2020 zhoršily