SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi dárek pro kluky tělem i duší

31. květen 2022

Pokud dnes 31. 5. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte jedinečnou cenu od přepravní společnosti Gebrüder Weiss.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás opět skvělou cenu, tentokrát určenou zejména pro malé a velké kluky. Pošleme vám model kamionu Mercedes Benz Actros v přesném poměru 1:32 na dálkové ovládání. Do soutěže ho věnovala přepravní společnosti Gebrüder Weiss, která je nejstarší spedicí světa.

Kamion je dlouhý 50 centimetrů, má funkční světla a pohybuje se jako skutečné auto, včetně možnosti couvat a přitom zatáčet. Dálkovým ovládáním lze také odpojit tahač a opět jej připojit.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete...

Pokud odpovíte správně pouze na 2 otázky, pošleme vás tentokrát k vodě, a to doslova. Máme pro vás totiž cenu od pořadatelů a partnerů už 109. ročníku slavného veslařského závodu - pražských Primátorek.

Primátorky se jedou tento týden opět ve svém tradičním jarním termínu na Vltavě v Praze na Rašínově nábřeží – v pátek 3. června se jede závod posádek osmiveslic Univerzitní osmy, v sobotu a v neděli 4. a 5. června pak vlastní 109. ročník Primátorek, finálový závod v neděli v pravé poledne.

Vaší dnešní cenou od generálního partnera závodu, kterým je Skupina ČEZ, bude rodinná vstupenka do vodního a saunového světa Aquapalace Praha v Čestlicích, největšího svého druhu v republice. Unikátní Vodní svět o rozloze více než 9 tisíc m2 je největším aquaparkem ve střední Evropě. Můžete se svézt na nejdelším toboganu v ČR, zdolat divokou řeku anebo se nechte unést laserovou show.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

Spustit audio