Soutěž: Za 3 správné odpovědi vás vezmeme na koncert

Kapela New Order

Pokud dnes 11. 9. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás vstupenky na říjnový koncert britské post-punkové legendy.

Výherce, který dnes odpoví správně na všechny otázky moderátora, získá vstupenky na říjnový koncert britské kapely New Order.

Koncert, který se koná 3. října, byl původně naplánován do pražské Lucerny, ale pro velký zájem se přesouvá do pražského Fóra Karlín. Tam se nejen vejde více fanoušků, ale bude tam i více prostoru pro „aparát kapely“.

New Order je britská post-punková formace, která vznikla na základech původních Joy Division. Na vrcholu své popularity byla kapela v osmdesátých letech, v současné době mají za sebou desáté studiové album Music Complete (2015). I když kapela v České republice ještě nikdy nehrála, jejich skladby znáte i z našeho vysílání a koncert slibuje skvělý zážitek.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete dnes sadu audioknihy a knihy Nabarvené ptáče polského spisovatele Jerzyho Kosińského, podle které natočil režisér Václav Marhoul stejnojmenný film. Ten byl vybrán do hlavní soutěže Mezinárodního filmového festivalu v Benátkách, kde vzbudil velkou pozornost. 

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.