Sčítejte volební výsledky s Radiožurnálem! Poslechněte si sobotní volební studio

24. září 2022

Budou komunální volby „referendem o vládě“? Udrží zástupci vládní koalice v obcích a městech své pozice? Nebo snad SPD a ANO zopakují „oranžové tsunami“ sociální demokracie z roku 2008? Sledujte v sobotu odpoledne a v neděli v 10:00 speciální vysílání Radiožurnálu k výsledkům komunálních a prvního kola senátních voleb.

V prvních minutách a hodinách po uzavření volebních místností moderátoři Jan Pokorný a Jan Bumba se svými hosty rozebrali nejčerstvější odhady volebních výsledků.

Volební studio si můžete poslechnout živě ve vysílání Radiožurnálu nebo ho sledovat ve videostreamu na našem webu a sociálních sítích.

Hosty sobotního volebního studia jsou:

  • Marie Bastlová, novinářka serveru Seznam Zprávy;
  • Petr Hartman, komentátor Českého rozhlasu Plus;
  • Lukáš Vomlela, politolog ze Slezské univerzity v Ostravě;
  • Lubomír Kopeček, politolog z Masarykovy univerzity v Brně;
  • Petr Jüptner, politolog z Univerzity Karlovy v Praze;
  • Lukáš Novotný, politolog z Univerzity J. E. Purkyně v Ústí n. Labem;
  • Petr Nováček, komentátor Českého rozhlasu.

Vše z volebního vysílání Radiožurnálu a Plusu na jednom místě. Podívejte se na předvolební debaty s komentátory i kandidáty. Sledujte s námi první volební výsledky a poslechněte si analýzy odborníků. To vše na webu Volby 2022.

autoři: Jan Bumba , Jan Pokorný , and
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...