Olympijský rok

9. leden 2018
krpalek.PNG

Osm příběhů, osm cest za úspěchem. Sportovní redaktoři natáčeli celý rok osm časosběrných dokumentů s osmi českými sportovci usilujícími o medaile na zimních olympijských hrách v Jižní Koreji.

Tahle šance přichází jen jednou za čtyři roky. Reportéři Radiožurnálu celý rok den po dni sledovali přípravu osmi českých hvězd na olympijské hry v Pchjongčchangu. Jejich příběhy uslyšíte každý den ve vysílání.

Osm jmen

Projektu Olympijský rok se zúčastnily biatlonistka Gabriela Koukalová a rychlobruslařka Martina Sáblíková. Snowboarding reprezentují Ester Ledecká a Eva Samková.


Zvukové záznamy pořadu najdete v iRadiu. Audia jsou k dispozici i ke stažení, pro jejich automatické ukládání do počítače nebo přehrávače můžete využít službu podcast.

Reportéři sledovali i čtyři muže. Trenéra hokejové reprezentace Josefa Jandače, lyžaře Jana Hudce, skokana na lyžích Romana Koudelku a Patrika Hetmera. Ten reprezentuje Českou republiku na paralympijských hrách v alpském lyžování.

Každý týden postupně seznámíme s dvojicí z českých olympijských nadějí.

Olympijský rok

Letošní novinka

Poprvé v historii Český rozhlas nabídne i ryze sportovní rádio s názvem Radiožurnál – Olympijský speciál. To bude od 9. do 25. února vysílat 24 hodin denně sport. Naladíte ho na internetu, v mobilní aplikaci iRadio a také v digitání síti DAB.

Spustit audio
  • Sport
  • Český rozhlas
  • pořady