Získejte brýle Ester Ledecké nebo kombinézu Sáblíkové. Aukce na podporu českého sportu končí už ve středu

13. březen 2018

Chcete mít doma podepsané lyžařské brýle Ester Ledecké, olympijskou kombinézu Martiny Sáblíkové nebo třeba běžecké hole Gabriely Koukalové? Teď máte možnost. A ještě u toho uděláte dobrý skutek.

Celý rok sledoval Radiožurnál osm výjimečných českých sportovců a jejich cestu za olympijských úspěchem. Pchjongčchangem jsme ale neskončili. Tu pravou tečku za projektem Olympijský rok totiž můžete udělat jen vy.

Právě vrcholí velká charitativní aukce, do které osmička významných českých sportovců darovala předměty, s nimiž bojovala o své úspěchy.

Největší zájem je o podepsané lyžařské brýle Ester Ledecké, které jsou na Aukru, kde dražba probíhá, momentálně k mání za necelých 57 tisíc korun. Druhá nejžádanější je kombinéza Martiny Sáblíkové, jejíž cena se zatím vyšplhala na necelých 19 tisíc korun.


Co se draží:
–> Podepsané brýle Ester Ledecké
–> Olympijská kombinéza Martiny Sáblíkové
–> Podpesaná olympijská vesta Evy Samkové
–> Růžové hůlky Gabriely Koukalové
–> Dres s podpisem trenéra Josefa Jandače
–> Olympijská kombinéza Romana Koudelky
–> Závodní kombinéza Patrika Hetmera ze Soči
–> Podepsané hůlky Jana Hudce
–> Osm podepsaných šátků Olympijský rok (od každého z účastníků jeden)

„Jsou to unikátní předměty, které nikdo z nás není schopen koupit běžně na trhu. Věřím, že benefiční aukce bude mít velký úspěch,“ připomíná i ředitel Nadačního fondu Českého rozhlasu Přemysl Filip.

Aukce se může zúčastnit každý

Aukce začala ve čtvrtek 8. března na serveru Aukro. Vybrané peníze pak do poslední koruny poputují do Nadačního fondu Českého rozhlasu, který je použije pro nevidomé sportovce, a také do České oympijské nadace. Ta pomáhá sportovat dětem, které si to z finančních důvodů nemohou dovolit.

Mediálním partnerem celé aukce je Radiožurnál. Zúčastnit se jí můžete až do středy 14. března.

Olympijský rok 2018
autor: als
Spustit audio