Očekávám hezký hokej, kde budou padat branky, říká před zápasem se Slováky Martin Procházka

1. červen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Martin Procházka moderuje na Radiožurnálu Sport talkshow Čistá hra

Čeští hokejisté mají po výhře nad Dánskem 2:1 po nájezdech postup do čtvrtfinále mistrovství světa jistý. V dnešním duelu od 15:15 proti Slovensku už nemusí v lotyšské Rize nutně bodovat, ale pokud si chtějí vylepšit pozici ve vyřazovacích bojích mezi osmi nejlepšími týmy šampionátu, vítězství je povinností. „Myslím, že oba týmy si to rozdají naplno, není na co se šetřit. Je třeba utkání odehrát a připravit se na čtvrtfinále,“ hodnotí hokejový expert Radiožurnálu Sport.

Všechny zápasy české hokejové reprezentace na šampionátu v lotyšské Rize můžete v přímém přenosu sledovat na Radiožurnálu a na nové digitální stanici Radiožurnál Sport, kterou naladíte v síti DAB+, na internetu a v multiplexu DVB-T2. Poslouchejte sport!

Napište svůj tip na výsledek zápasu Česko-Slovensko na adresu mshokej@rozhlas.cz. Zápas začíná v 15:15 a živě ho přenáší Radiožurnál i Radiožurnál Sport. Pokud budete mít lepší tip než Martin Procházka, který tipuje výsledek 3:3, zařadíme vás do slosování o tři digitální rádia, na kterých naladíte novou sportovní stanici Radiožurnál Sport.

Čistá hra Martina Procházky každé úterý na Radiožurnálu Sport
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.