K Ježíškovým vnoučatům se připojuje Slevomat. Na dárky se můžete skládat

19. listopad 2018

Chcete se stát Ježíškovým vnoučetem, ale na dražší dar nestačíte? Máme pro vás řešení – jednoduše se složíte. I letos je partnerem projektu Ježíškova vnoučata portál Slevomat. Více popisuje v rozhovoru s Jiřím Chumem mluvčí Slevomatu Tomáš Holý.

„Dárky jsou rozpočítány po stokorunových položkách, takže každý zákazník si může vybrat jeden i více voucherů,“ vysvětluje Holý.

Připomíná také, že senioři většinou žijí sami a dražší věci jsou mimo jejich rozpočtové možnosti. Proto se jim Slevomat snaží zpříjemnit život, ať už jde o elektrické vozíky, polohovací křesla, televizory, rádia...

Čtěte takéVyberte si přání na webu Ježíškova vnoučata

Jakmile se vybere částka třeba na elektrický vozík, tak Slevomat zprostředkovává prodej a předání věci. „Je to otázka týdne či dvou, pokud se to vyrábí na míru, tak to trvá třeba měsíc. Jinak to jde hodně rychle,“ ubezpečuje Holý.

Slevomat se projektu Ježíškova vnoučata zapojil i loni. Jaká byla odezva lidí? „Obrovská… lidé koupili dva tisíce voucherů za dva a půl milionu korun,“ uzavírá.

autoři: Jiří Chum , prh
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...