Hanka Shánělová

moderátorka

Moderuje Odpolední Radiožurnál.

Znamení: Štír

Životní motto: Mám několik hodně dobrých přátel… a taky pořád žiju nejlíp, jak se dá.

Co dělám v rozhlase: Celý rok jsem si každé ráno vyzkoušela přeplněnou pražskou dopravu a pak už jste mě po celé dopoledne nepotkali jinde, než v budově Českého rozhlasu. Každý den na mě čekal jeden zajímavý host, stačilo se jen zeptat… Od 1. ledna 2011 se do rozhlasové budovy probojovávám o několik hodin později, abyste mne slyšeli v Odpoledním Radiožurnálu.

Ve čtvrtek 20. června 2019 Hanka odpovídala na vaše otázky. Podívejte se na její odpovědi dole!

Před rozhlasem: …jsem si užívala studia na AMU, na divadelní fakultě a snažila se pochopit češtinu a historii na pedagogické fakultě v Hradci Králové. Pár dlouhých let jsem strávila v pardubickém rádiu Profil a televizi Galaxie, později TV3.

Co mě baví: Především moje práce, ne všichni to o sobě asi mohou napsat… I když nejsem zrovna žádný čahoun, pořád mě láká volejbal. Ať žije ženský tým volejbalu z Nových Butovic! V práci jsme si založili i vlastní tým Radiožurnálu a nechybíme na žádném smíšeném turnaji. Jak nám to jde, nebo někdy nejde (když třeba zaspí Jan Pokorný ml.), se podívejte na stránky www.avlcz.cz – jsme v pražské 4. lize :-) Jezdím na hory Beruškou – malým roztomilým a čilým autíčkem. Mám ráda jedno místo v Jizerských horách, kde jsem strávila všechny své dětské prázdniny a dnes tam stojí malá nová roubenka. Tak ta mě baví, moc.

Co mě nejvíc dostane: Psí oči našeho Danečka – zcela originální rasa: kříženec německého ovčáka a českého fouska. Když můžu, povídám si s ním a myslím, že mi rozumí, někdy dokonce i odpovídá…

Z rozhlasové pavlače: (aneb víte, co se o Vás říká?) Všichni vědí, že jsem vášnivá fanynka pardubického hokeje a stále (každý rok) pevně věřím, že vyhrajeme extraligu!!! A když nejsem na hokeji, ženu v publiku za titulem liberecké volejbalisty!!!

Všechny články

Stránky