Dotahující plavecké šampionky? „Zavřela jsem oči a už to jen dojela do cíle,“ říká mistryně Evropy Seemanová
Po finále ženského závodu na 200 metrů volným způsobem si média všímala jejího vítězného dohmatu. „Myslím si, že mi to v tom finále vyšlo opravdu tak, jak mělo a jak se mi to ještě nikdy nepovedlo,“ říká plavkyně Barbora Seemanová. Kolik závodů vydrží plavky a jak se chystá do Tokia? „Vždycky když někdo řekne ‚tak to je v pohodě, ty vyhraješ olympiádu,‘ tak je to takové stresující, zavazující. Chtěla bych, aby pochopili, že mi to nemusí říkat, když je to nereálné,“ popisuje.
Jak ji změnil rok 2019? Proč už nechce studovat v Americe? A jak zvládá tlak? Poslechněte si celý rozhovor Zuzany Burešové s plavkyní a mistryní Evropy Barborou Seemanovou.
Související
-
Olympijský rok plavkyně Aniky Apostalon
Mezi postavami Olympijského roku je rozhodně tou nejméně známou. Plavkyně Anika Apostalon má ale o to zajímavější příběh.
-
Ročně naběhám přes 8 tisíc kilometrů. Běhací trenažery nesnáším, tvrdí ultramaratonec Brunner
„Běhání mám rád. Nedělám to kvůli výsledkům. I kdybych nezávodil, tak bych běhal,“ vysvětluje ultramaratonec Radek Brunner.
-
Japonci se chtějí ukázat před světem. Olympiáda v Tokiu určitě bude, tvrdí šéf olympijského výboru
„Hraje nám do karet, že půl roku letní olympiádě v Tokiu je zimní v Pekingu. My to z Evropy moc nevidíme, ale mezi Japonskem a Čínou je velká rivalita,“ popisuje Kejval.
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.
moderátor Jan Pokorný


Tata a jeho syn
Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.