Davidová předvedla, že šanci na olympiádě má. Výkon všech holek byl super, myslí si Moravec

7. únor 2022

Česká biatlonistka Markéta Davidová skončila ve vytrvalostním závodě na olympijských hrách v Pekingu na šesté příčce. Charvátová byla po dvou chybách na střelnici devatenáctá, Jislová obsadila 27. místo a Voborníková dojela na 34. příčce. „Teď jsem s Markétou slyšel rozhovor a je tam takový mix spokojenosti a zklamání. Předvedla ale, že šanci na olympiádě má. Má před sebou další tři závody a šance jsou velké,“ říká trojnásobný medailista z her v Soči Ondřej Moravec.

Na start dalšího závodu se české biatlonistky postaví v pátek 11. února v 10:00. Přímý přenos celého závodu uslyšíte na Radiožurnálu Sport, na Radiožurnálu pro vás chystáme zpravodajské vstupy.

Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Martin Minha , vla
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.