Davidová předvedla, že šanci na olympiádě má. Výkon všech holek byl super, myslí si Moravec

7. únor 2022

Česká biatlonistka Markéta Davidová skončila ve vytrvalostním závodě na olympijských hrách v Pekingu na šesté příčce. Charvátová byla po dvou chybách na střelnici devatenáctá, Jislová obsadila 27. místo a Voborníková dojela na 34. příčce. „Teď jsem s Markétou slyšel rozhovor a je tam takový mix spokojenosti a zklamání. Předvedla ale, že šanci na olympiádě má. Má před sebou další tři závody a šance jsou velké,“ říká trojnásobný medailista z her v Soči Ondřej Moravec.

Na start dalšího závodu se české biatlonistky postaví v pátek 11. února v 10:00. Přímý přenos celého závodu uslyšíte na Radiožurnálu Sport, na Radiožurnálu pro vás chystáme zpravodajské vstupy.

Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Martin Minha , vla
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...