Volby 2021 na Radiožurnálu. Poslechněte si debaty zástupců kandidujících stran i povolební analýzy

17. září 2021

O novém složení Poslanecké sněmovny budou čeští voliči rozhodovat už za necelý měsíc. Český rozhlas vám opět přináší komplexní volební informační servis. Co všechno vám v následujících týdnech nabídneme?

Předvolební servis

Svůj program jednotlivé kandidující subjekty představují v projektu 10 výzev pro příští vládu, který najdete na webu Radiožurnálu a na zpravodajském serveru iROZHLAS. Ve vysílání všech regionálních stanic Českého rozhlasu si také od poloviny září můžete poslechnout vizitky krajských lídrů jednotlivých kandidujících subjektů.

VOLEBNÍ SUPERDEBATA

  • pátek 8. října od 12:10

 Těsně před uzavřením volebních místností se ve vysílání Radiožurnálu a Plusu utkají předsedové stran a hnutí, jež mají podle posledních průzkumů největší šanci obsadit místa v Poslanecké sněmovně. Superdebatu volebních lídrů můžete sledovat také v živém videopřenosu na našem webu a sociálních sítích.

Od pondělí 20. do pátku 24. září vám sesterské stanice Radiožurnál a Plus přinesou sérii živých předvolebních debat s volebními lídry všech kandidujících stran, hnutí a koalic. Názorově se v nich denně od 17:05 utká vždy čtveřice nebo pětice kandidátů, přičemž účastníci byli do debat rozděleni na základě losu.

Předvolební servis završí v pátek 8. října superdebata předsedů stran a hnutí, jež mají podle posledních průzkumů největší šanci obsadit místa ve sněmovně. Startuje v pátek 8. října po Hlavních zprávách ve 12 hodin a končí minutu před oficiálním startem voleb, tedy v 13:59.

Debata Plusu

Povolební analýzy

Volební místnosti se uzavřou v sobotu 9. října ve 14 hodin. Ve stejný čas začne na Radiožurnálu a Plusu šestihodinový multimediální Volební speciál, který budou moderovat Jan Pokorný a Jan Bumba. Těšit se můžete na živé vstupy ze všech volebních štábů, reakce politiků a analýzy výsledků voleb.

Volebním výsledkům a jejich prvním dopadům v praxi se bude věnovat i Povolební speciál: Rozhodnuto. Moderátor Tomáš Pancíř v něm se svými hosty rozebere, co budou výsledky voleb znamenat pro další vývoj v České republice. Hodinový pořad odvysílají od 10 hodin stanice opět obě sesterské zpravodajské stanice jak v éteru, tak online.

autoři: Radiožurnál , and
Spustit audio

Související