SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi trička, která nikdy nepropotíte

21. září 2022

Pokud dnes 21. 9. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte od nás poukaz na oblečení, které už nikdy nebudete chtít sundat.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dneska skvělou cenu, která by se vám mohla hodit teď v létě, abyste se i při vysokých teplotách cítili komfortně. Pošleme vám totiž dárkový poukaz v hodnotě 2.500 Kč, který můžete uplatnit na nákup unikátních bavlněných triček CityZen. Jsou vyrobená u nás v České republice ze 100% prémiové bavlny a jsou jedinečná tím, že na nich není vidět pot, odolají špíně a snižují zápach.

Vnější strana trik je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně, kapaliny po nich volně stečou a nezanechají stopu. Vnitřní strana silně saje, absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpaření přes pleteninu ven, urychluje odpařování tělesné vlhkosti a díky tomu studí méně než běžné bavlněné triko.

Vybrat si budete moct pánské i dámské triko, CityZen má i polokošile či naopak trička pod pánské košile a další.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete tentokrát ceny od pořadatelů velmi oblíbené výstavy Hry a hlavolamy, která se opět koná v prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí v Praze 2, a to do soboty 24. září. Zašleme vám jednak rodinnou vstupenku na výstavu a k ní ještě některou z oblíbených deskových her.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio