SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi trička, která nikdy nepropotíte

5. srpen 2022

Pokud dnes 5. 8. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte od nás poukaz na oblečení, které už nikdy nebudete chtít sundat.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dneska skvělou cenu, která by se vám mohla hodit teď v létě, abyste se i při vysokých teplotách cítili komfortně. Pošleme vám totiž dárkový poukaz v hodnotě 2.500 Kč, který můžete uplatnit na nákup unikátních bavlněných triček CityZen. Jsou vyrobená u nás v České republice ze 100% prémiové bavlny a jsou jedinečná tím, že na nich není vidět pot, odolají špíně a snižují zápach.

Vnější strana trik je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně, kapaliny po nich volně stečou a nezanechají stopu. Vnitřní strana silně saje, absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpaření přes pleteninu ven, urychluje odpařování tělesné vlhkosti a díky tomu studí méně než běžné bavlněné triko.

Vybrat si budete moct pánské i dámské triko, CityZen má i polokošile či naopak trička pod pánské košile a další.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát dárkový balíček od pořadatelů seriálu turistických výšlapů Nahoru na horu třeba jako tip, jak strávit volné dny v letošním létě. Seriál se inspiroval tzv. Korunou Himálaje, jejíž držitelé vystoupili na všech 14 osmitisícových vrcholů na celé zeměkouli. Nahoru na horu jsou výšlapy na vrcholy turisticky nejkrásnější tuzemských pohoří.

Mezi vašimi cenami je totiž bezplatná registrace pro dvě osoby na celý seriál, ale i batůžek, a další dárky od partnerů. Mezi nimi je to zejména dárek od společnost Astravia, která ze své široké nabídky produktů na prevenci a přírodní léčebné postupy vybrala Cartilage star, což je produkt, který pomáhá obnovit a regenerovat kloubní tkáně.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio