SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi trička, která nikdy nepropotíte

16. květen 2023

Pokud dnes 16. 5. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte od nás poukaz na oblečení, které už nikdy nebudete chtít sundat.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, pošleme vám dárkový poukaz v hodnotě 2.500 Kč, který můžete uplatnit na nákup unikátních bavlněných triček CityZen. Jsou vyrobená u nás v České republice ze 100% prémiové bavlny a jsou jedinečná tím, že na nich není vidět pot, odolají špíně a snižují zápach.

Vnější strana trik je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně, kapaliny po nich volně stečou a nezanechají stopu. Vnitřní strana silně absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpařování tělesné vlhkosti přes pleteninu ven.

Můžete si vybrat úplně novinkové tričko z první edice, představující díla českých malířů (např. od Václava Špály, Josefa Čapka a dalších), ale třeba i polokošili či naopak tričko pod pánské košile, prádlo, unikátní tričko pro maminky, dámské šaty a další.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme Vám sadu produktů od značky ISOSTAR. Díky kvalitě surovin a antidopingové garanci je Isostar evropským leaderem v oblasti sportovní výživy a už mnoho let oficiální sportovní výživou české hokejové reprezentace.

Dárková sada obsahuje např. nový rozpustný energetický (isotonický) nápoj Isostar BIO Energy drink, který přináší osvěžení a energii při sportovních aktivitách. Nápoje jsou vhodné při fyzické aktivitě, intenzivním cvičení nebo v horkém klimatu. Poskytují hydrataci a pomáhají obnovit vaši energii.

V balíčku jsou ale třeba i proteinové tyčinky s kousky ovoce a mandlí v certifikované BIO kvalitě, nová proteinová kaše také v bio kvalitě, která přispívá k udržení svalové hmoty a snižuje únavu, či kvalitní (rovněž z řady bio) bidon neboli univerzální ekologická sportovní láhev.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio