SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi dárek pro vaše výlety za každého počasí

4. listopad 2020

Pokud dnes 4. 11. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte cenu, kterou ocení fanoušci kvalitního outdoorového vybavení.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dneska dárek od společnosti Alpine Pro. Ta je nejen partnerem Českého olympijského a paralympijského týmu, ale vyrábí i outdoorové a funkční oblečení do města i do přírody. K testování oblečení využívá jak vrcholové sportovce, tak i běžné spotřebitele.

Cenou, kterou vám zašleme, je velmi pěkná softshellová bunda z minulé olympijské kolekce. Jedná se o takzvanou vrchní bundu, která se nedala v běžné prodejní síti koupit, měli ji pouze naši olympionici. Určitě si pamatujete, že celá kolekce je inspirovaná loňským 100. výročím naší republiky.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte na 2 otázky správně...

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát sadu produktů od společnosti Prom-IN, které by se vám mohly hodit nejen v této době. Společnost Prom-IN se totiž zaměřuje na výrobu doplňků výživy pro podporu imunity a celkového zdraví a je také lídrem v oblasti sportovní výživy.

Ve vašem balíčku bude třeba balení vitamínu C, dále balení Pure Omega 3, který je zdrojem nenasycených mastných kyselin nebo Vita Solution, což je profesionální produkt, který obsahuje komplex vitamínů a minerálů v optimálním poměru a formě tak, aby pokryl zvýšenou potřebu mikroživin zatěžovaného organizmu a další produkty.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio