Soutěž: Za 3 správné odpovědi zdarma skipasy do Hochfichtu

18. leden 2019
Lyžařské středisko Hochficht

Pokud dnes 18. 1. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o sport.

Pošleme Vám jednak 2 skipasy do rakouského lyžařského areálu Hochficht, který se nachází na rakouské straně Šumavy nedaleko lipenského jezera.

Hochficht je největším rakouským skiareálem mimo Alpy a nabízí široké možnosti všem vyznavačům zimních sportů a pro všechny úrovně výkonnosti. Na rozdíl od Alp zde nepadají laviny.

Na Hochfichtu je na sjezdovkách asi 160 cm sněhu, v provozu jsou všechny lanovky a vleky, otevřeny jsou kompletně všechny sjezdovky o celkové délce 21 km. Mají tu připraveno i spousta zábavy pro děti. Budete si tak moci vybrat, jestli budete lyžovat na pohodových rodinných sjezdovkách, nebo na závodní trati FIS, na které se jel Evropský pohár. Na Hochfichtu tak zažijete atraktivní lyžování srovnatelné s menšími alpskými středisky, kousek od českých hranic.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Ke skipasům Vám přidáme ještě dárek od společnosti Hamé. Jak určitě víte z našeho vysílání, tak v tomto týdnu si mohou špičkoví biatlonisté připsat další body do Světového poháru. V německém středisku Oberhof chtějí pochopitelně obstát i čeští biatlonisté. Ty už řadu let podporuje jako hlavní partner společnost Hamé. Tedy něco z výrobků této tradiční české potravinářské firmy Vám také zašleme v případě 3 správných odpovědí.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska vstupenky do pražského Divadla Kalich. Budete si moci vybrat mezi představením „Božská Sarah“, což je strhující herecký výkon Ivy Janžurové v působivé hře o posledním létě světově proslulé herečky a vyhlášené skandalistky Sarah Bernhardtové.

Anebo Vám nabídneme vstupenky na představení „Dvě noci na Karlštejně“, což je nová komedie z pera vyhledávaného autora Petra Kolečka v režii Davida Drábka o svatebním dni jednoho českého podnikatele, který právě koupil Karlštejn (hrají zde Václav Kopta, Igor Chmela, Lucie Benešová a Jana Bernášková).

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

Spustit audio
autor: Petra Sklenářová