Soutěž: Za 3 správné odpovědi vstupenky na představení Cirque du Soleil

17. květen 2019

Pokud dnes 17. 5. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o sport.

Cenu do soutěže věnovala společnost Škoda auto. Ta je partnerem řady významných kulturních akcí. Díky tomuto partnerství Vám dneska můžeme poslat dokonce 4 vstupenky, tedy pro celou rodinu, na úžasné představení Cirque du Soleil, které se koná od 29. 5. do 2. 6. v 02 aréně v Praze (Vaše vstupenky jsou na 30. května).

Představení TORUK – The First Flight, které je inspirováno filmem Jamese Camerona AVATAR, vás přenese do světa Pandory ve vizuálně ohromujícím živém představení. Zažijete poutavý příběh, vyprávěný prostřednictvím nového světa imaginace, objevů a možností. Kanadská zábavní společnost Cirque du Soleil je světově proslavená díky svým fascinujícím živým představením a velice talentovaným artistům, unáší prvotřídní akrobacií, působivou choreografií a fascinujícími charaktery do magického světa a pravidelně je uvádí v úžas. Představení Cirque du Soleil již navštívilo více než 180 milionů diváků ve více než 400 světových městech. Umělecký cirkus tento rok cestuje kolem světa s 6 různými programy.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete tentokrát sadu dárků od jednoho z dalších partnerů MS v hokeji, konkrétně sadu produktů od značky ISOSTAR. Díky kvalitě surovin a antidopingové garanci je Isostar už 25 let partnerem MS v ledním hokeji, dodává svoje produkty a výživu všem týmům, které se účastní MS v hokeji (a je také partnerem mnoha dalších světových i národních akcí).

Výrobky Isostar nejsou určené jen pro sportovce, ale pro všechny, kteří preferují aktivní životní styl. Ve Vašem balíčku je např. rozpustný iontový nápoj, energetické tyčinky, gely a další produkty.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio