Soutěž: Za 3 správné odpovědi vstupenky na Jatka78 v Praze

9. leden 2019
Jatka 78

Pokud dnes 9. 1. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás sadu cen souvisejících s kulturou.

Máme pro Vás zejména dárkový poukaz na 2 vstupenky na představení dle vašeho výběru v legendárním prostoru Jatka 78 v Praze. Poukaz budete moci uplatnit na všechna představení v příštím roce.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

K poukazu Vám ještě přidáme sadu knížek, mezi kterými bude třeba novinka, jedna z nejčtenějších knih světa s názvem Alicina síť spisovatelky Kate Quinn.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme Vám dneska dárek od společnosti Hamé.

Jak určitě víte z našeho vysílání, tak v tomto týdnu si mohou špičkoví biatlonisté připsat další body do Světového poháru. V německém středisku Oberhof budou chtít pochopitelně obstát i čeští biatlonisté. Ty už řadu let podporuje jako hlavní partner společnost Hamé.

A právě balík s výrobky této tradiční české potravinářské firmy dostaneme, pokud odpovíte správně jen na dvě soutěžní otázky.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

Spustit audio
autor: Petra Sklenářová