Soutěž: Za 3 správné odpovědi relaxační víkend ve dvou

11. prosinec 2020

Pokud dnes 11. 12. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dvoudenní pobyt s polopenzí pobyt v hotelu ve Velkých Karlovicích.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, pošleme vám dneska moc pěknou cenu, pěkný dárek jako inspiraci pro váš výlet nebo dovolenou v České republice, ať už teď v létě, anebo třeba i na podzim.

Čtěte také

Máme pro vás dárkový poukaz na pobyt „Relaxační neděle pro 2 osoby“ v horských hotelech ve Velkých Karlovicích. Budete si moci vybrat buď Spa hotel Lanterna nebo Wellness hotel Horal.

Váš pobyt bude vždy zahrnovat ubytování pro 2 osoby na 1 noc, snídani, večeři formou teplého a studeného bufetu, neomezený vstup do wellness s termálními bazény a saunovými rituály, ale třeba i zapůjčení holí na nordic walking, který je v současné době velmi populární.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Cenu do soutěže věnovala společnost Prom-IN

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme Vám tentokrát sadu produktů od společnosti Prom-IN, které by se vám mohly hodit nejen v této době. Společnost Prom-IN se totiž zaměřuje na výrobu doplňků výživy pro podporu imunity a celkového zdraví a je také lídrem v oblasti sportovní výživy.

Ve vašem balíčku tak bude konkrétně třeba balení vitamínu C, který patří mezi nejznámější a nejdůležitější vitamíny, ale třeba i balení Pure Omega 3, který je zdrojem nenasycených mastných kyselin nebo Vita Solution, což je profesionální produkt, který obsahuje komplex vitamínů a minerálů v optimálním poměru a formě tak, aby pokryl zvýšenou potřebu mikroživin zatěžovaného organizmu nebo další produkty.

Máme pro vás tedy řadu výrobků, které reprezentují 100% přírodní produkty bez jakýchkoli chemických aditiv, které jsou vyrobené díky použití nejmodernějších technologií a velké kvalitě surovin. Navíc se tyto produkty pyšní vynikající chutí.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou – pošleme vám cenu útěchy a zároveň překvapení od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio