Soutěž: Za 3 správné odpovědi jarní restart

31. březen 2020

Pokud dnes 31. 3. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát budou plné vitamínů.

Pošleme Vám poukaz na tzv. UGO Očistný půst, což je program pro každého, kdo se letos chce vyhnout jarní únavě. Je to šance nejen pro zmíněný „jarní restart“, ale i takový „detox“ po zimě a zároveň „vitamínová infuze“ pro Vaše tělo - mimořádnou dávku vitamínů teď potřebujeme všichni víc, než kdy jindy.

Program je na 9 dní; balíček obsahuje vlákninou a vitamíny nabité zeleninové a ovocné šťávy a smoothies, posílené o super-potraviny, koření a bylinné výluhy; dále drinky, které zaženou „mlsnou“ i nutričně vyvážený jídelníček s recepty, sestavený speciálně pro „čisté“ dny, aby bylo dodržování pravidel co nejjednodušší.

UGO distribuuje „Očistný půst“ dovozem domů a bude je distribuovat i v dubnu, kdy už, doufejme, bude situace volnější. Na vytvoření celého programu UGO Očistného půstu, recepturách drinků i přípravě jídelníčku, se podílela odborná rada složená z trojice výživových matadorů, kteří mají zkušenosti z medicíny, biochemie i výživy. Na letošní rok je připravená nová receptura s podílem zeleniny 30 až 50 %, její součástí jsou i super-potraviny jako maca, matcha čaj, chlorella nebo lněné semínko.

K poukazu Vám ještě přidáme ještě sadu bylinných čajů značky Leros spolu se skleničkou květového medu k doslazení.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme Vám tentokrát naopak dárek pro mlsný jazýček J a taky už třeba inspiraci na Velikonoce.

Čokoládová velikonoční krabička od společnosti Jeff de Bruges

Bude to dárková čokoládová velikonoční krabička od společnosti Jeff de Bruges, která je čokoládovou jedničkou na francouzském trhu. Jedná se o velmi kvalitní čokoládu (firma si na kvalitě velmi zakládá, čokoláda je bez „éček“ a palmového tuku; sortiment se během roku obměňuje, skoro každý měsíc má nové kolekce, jako je podzimní, vánoční, jarní, Valentýnská nebo právě velikonoční, s čokoládou v podobě roztomilých zvířátek).

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio