Soutěž: Za 3 správné odpovědi hodnotná cena do nejisté doby

27. září 2022

Pokud dnes 27. 9. odpovíte při soutěži správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás cenu, kterou ocení i vaše děti a vnuci.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dneska opravdu krásnou a hodnotnou cenu od známého dodavatele stříbra a zlata – od společnosti Silverum.

Máme pro vás tentokrát dokonce 1 gram ryzího zlata! Pošleme vám krásný zlatý slitek Argor-Heraeus v nejvyšší ryzosti 99,99%. zatavený v plastovém obalu a umístěný v pěkné dárkové krabičce, jedná se tedy opravdu o pěkný dárek.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát sadu dárků, které do soutěže věnovala Česká průmyslová zdravotní pojišťovna.

Mám pro vás od nich opravdu moc pěkné balíčky, budete si moct vybrat, zda chcete poslat „balíček pro kutily“, který obsahuje sadu šroubovacích bitů, kvalitní bateriovou svítilnu, svinovací metr nebo zavírací nůž; či „balíček pro dámy“, ve kterém je pěkná manikúra v dárkovém pouzdře, kosmetická taška, kvalitní ručník a další dárky.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio