Soutěž: Za 3 správné odpovědi hodnotná cena do nejisté doby

24. prosinec 2021

Pokud dnes 24. 12. odpovíte při soutěži správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás cenu, kterou ocení i vaše děti a vnuci.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dneska opravdu krásnou a hodnotnou cenu od známého dodavatele stříbra a zlata – od společnosti Silverum.

Máme pro vás tentokrát dokonce 1 gram ryzího zlata! Pošleme vám krásný zlatý slitek Argor-Heraeus v nejvyšší ryzosti 99,99%. zatavený v plastovém obalu a umístěný v pěkné dárkové krabičce, jedná se tedy opravdu o pěkný dárek.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, pošleme vám dneska sadu krásných CD, hodících se také do vánočního času! Bude mezi nimi zejména čerstvě vydané album klavíristy, pedagoga a filantropa Lang Langa. Album se jmenuje Lang Lang – Goldbergovy variace. Jde o cyklus klavírních skladeb, ikonické dílo Johanna Sebastiana Bacha, které zmíněný klavírista Lang Lang natočil v Lipsku, v kostele sv. Tomáše, kde Bach řadu let působil.

Lang Lang patří v posledních letech k nejzářivějším hvězdám v oblasti klasické hudby. Vyprodává slavné koncertní sály po celém světě. Českému publiku se představí 30. dubna příštího roku v pražské O2 aréně za doprovodu Českého národního symfonického orchestru.

Máme pro vás ještě třeba 2CD Tomáš Strašil Czech music for cello, které vydal Radioservis. Jedná se skladby českých skladatelů pro violoncello v podání Tomáše Strašila. A přidáme i další audioknihy nebo CD s vánoční tématikou.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio