Soutěž: Za 3 správné odpovědi hodnotná cena do nejisté doby

30. květen 2022

Pokud dnes 30. 5. odpovíte při soutěži správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás cenu, kterou ocení i vaše děti a vnuci.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dneska opravdu krásnou a hodnotnou cenu od známého dodavatele stříbra a zlata – od společnosti Silverum.

Máme pro vás tentokrát dokonce 1 gram ryzího zlata! Pošleme vám krásný zlatý slitek Argor-Heraeus v nejvyšší ryzosti 99,99%. zatavený v plastovém obalu a umístěný v pěkné dárkové krabičce, jedná se tedy opravdu o pěkný dárek.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, pošleme vám ceny související s jedním z největších charitativních běhů v ČR, závodem RUN for HELP, který se koná v sobotu 11. 6. v Praze na Letné. Pořadatelem je sdružení No Foot No Stress, které pomáhá lidem po amputaci končetin, sdružuje lidi s podobným osudem a podporuje je v návratu do aktivního života.

Vaší cenou bude funkční běžecké tričko a volné startovné na závod. K tomu ještě přidáme něco z dárků od jednoho z partnerů běhu, firmy Orion, která nabízí výrobky do kuchyně, koupelny a celé domácnosti. Konkrétně vám od nich pošleme třeba termosku nebo jiný dárek.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio