Soutěž: Za 3 správné odpovědi hodnotná cena do nejisté doby

16. listopad 2020

Pokud dnes 16. 11. odpovíte při soutěži správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás cenu, kterou ocení i vaše děti a vnuci.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dneska opravdu krásnou a hodnotnou cenu od známého dodavatele stříbra a zlata, společnosti Silverum.

Máme pro vás tentokrát dokonce 1 gram ryzího zlata! Pošleme vám krásný zlatý slitek Argor-Heraeus v nejvyšší ryzosti 99,99 %!

Zlatý slitek je zatavený v plastovém obalu a je umístěný v pěkné dárkové krabičce, jedná se tedy opravdu o pěkný dárek. Navíc zlato a stříbro jsou spolehlivým uchovatelem hodnoty již celá staletí a jsou i důležitou pojistkou v nejisté době a ochranou úspor před inflací.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska moc pěknou sadu cen od značky Connect IT. Ve vašem balíčku bude třeba revoluční novinka, kterou ocení většina motoristů – takzvaná Emergency nabíječka. Ta jednak v autě nabije telefon i tablet, ale zároveň je možné s její pomocí v případě nouze rozbít okénko v automobilu nebo přeřezat bezpečnostní pásy, když je pasažér po dopravní nehodě zaklíněn ve voze.

Kromě toho dostanete také ergonomickou vertikální myš k počítači, která eliminuje syndrom karpálního tunelu.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio