Soutěž: Za 3 správné odpovědi hodnotná cena do nejisté doby

2. duben 2021

Pokud dnes 2. 4. odpovíte při soutěži správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás cenu, kterou ocení i vaše děti a vnuci.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dneska opravdu krásnou a hodnotnou cenu od známého dodavatele stříbra a zlata – od společnosti Silverum.

Máme pro vás tentokrát dokonce 1 gram ryzího zlata! Pošleme vám krásný zlatý slitek Argor-Heraeus v nejvyšší ryzosti 99,99%. zatavený v plastovém obalu a umístěný v pěkné dárkové krabičce, jedná se tedy opravdu o pěkný dárek.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dneska set dárků gastronomických. Bude mezi nimi například velká sada dobrot od společnosti Melememaso, což je malý český výrobce prémiových pochutin, zejména pak výběrových paštik.

Dárkový box obsahuje jejich delikátní masové produkty a k nim napárované chutney. Čeká vás tedy třeba kombinace Husí paštika s Bordeaux + Kachní rillettes + sezónní speciál a k tomu třeba fíkové chutney nebo jiná kombinace lahůdek.

Firma Melememaso vznikla spojením nápadů dvou kamarádů, kteří byli znaveni předchozí každodenní rutinní prací. Odměnou za vynaložené úsilí byl úspěch v britské soutěži Great taste Awards, též známé jako Gastro-Oskary. Čtyři jejich hodnocené paštiky dostaly toto prestižní ocenění a Husí paštika s Bordeaux získala dokonce ocenění nejvyšší.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio