SOUTĚŽ: vstup na Laver cup i nová detektivka

18. září 2017
Tenis

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás opravdu unikátní dárek. Díky partnerství Radiožurnálu na špičkových tenisových akcích, máte možnost vyhrát vstupenky na jednu sekci zápasů Laver cup, největší tenisové akce světa roku 2017.

Jak jistě víte z našeho vysílání, Laver cup se koná příští týden od 22. do 24. září v pražské O2 aréně a nastoupí zde např. Roger Federer a Rafael Nadal poprvé jako spoluhráči v týmu Evropy, který v Laver Cupu vyzve Tým světa.


Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete sadu CD, mezi kterými bude zejména právě vyšlé CD Edgar Wallace Kriminální příběhy Johna G. Reedera, které právě vydal Radioservis; v hlavní roli vyšetřovatele se představuje Ivan Trojan.

Edgar Wallace byl anglický spisovatel, scenárista, dramatik a novinář a je nazývaný králem anglické detektivky. Pracoval také jako filmový scenárista, napsal třeba scénář pro britský film Pes baskervillský podle románu sira Arthura Conana Doyleho, je duchovním otcem kultovní postavy King Konga, je považován za tvůrce a průkopníka žánru kriminálního thrilleru.

Hlavním hrdinou Kriminálních příběhů je usedlý vyšetřovatel John G. Reeder, který ale schopností bystrého úsudku těší čtenáře i posluchače inteligentní detektivky. Na výborném CD jsou 3 příběhy, Gangster z Toronta, Zelená mamba a Krádež mramoru. Můžete si užít zejména Ivana Trojana v hlavní roli, dále hrají Martin Štěpánek, Jaroslav Kepka, Jiří Štěpnička, Simona Postlerová, Miroslav Táborský, Jana Drbohlavová, Valérie Zawadská, Jiří Klem, Ilona Svobodová a další.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.