SOUTĚŽ: Máme pro vás sportovní sadu od pořadatelů a partnerů Jizerské 50

7. únor 2019

Pokud dnes 7. 2. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte sadu dárků od pořadatelů tradičních závodů v běžeckém lyžování Jizerská 50.

52. ročník tohoto slavného závodu se koná v Bedřichově v Jizerských horách 8. až 10. února.

Vaší cenou bude dneska pánská nebo dámská (podle Vašeho výběru) péřová bunda Swix Dynamic. Je to teplá a pohodlná klasická péřovka (obsahuje 90% kachního peří a 10% prachového peří), která vás zahřeje před i po tréninku, ale třeba i při stání na tribuně při čekání na vyhlášení výsledků.

Jak už zřejmě víte z našeho vysílání, v průběhu tohoto druhého únorového víkendu se jede závod na 10 km, štafeta, 25, 30 i 50 km. Radiožurnál je dlouholetý partner Jizerské 50, z hlavního závodu na 50 km, který se jede v neděli 10. února, budeme živě vysílat Dopolední Radiožurnál s Michaelou van Erne. Pokud budete v tu dobu v Bedřichově, přijďte se podívat, jak Radiožurnál živě vysílá přímo z místa závodu.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete dneska sadu CD. Bude mezi nimi třeba prosincová novinka, CD Malý princ, což je album s písněmi ze stejnojmenného hudebního projektu, který uvádí pražské Divadlo Studio Dva. Jedná se o příběh na motivy jednoho z nejznámějších děl moderní světové literatury Antoina de Saint-Exupéryho, ve kterém v hlavní a jediné roli září Jan Cina. Jedinečnou symfonickou hudbou a písňovými texty přispěl skladatel Kryštof Marek.

Mezi Vašimi alby bude třeba i nedávno vyšlé CD „Wilkie Collins: Žena v bílém“, které vydal náš Radioservis. Jedná se o audio podobu románu současníka Charlese Dickense, detektivní příběh, jehož děj se odehrává v polovině minulého století na anglickém venkovském sídle i v Londýně.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio