Sezona 2021/2022 v anglické Premier League je minulostí. Jaká byla?

27. květen 2022

Letošní sezona Premier League úspěšně doběhla do finiše. Vyhrál Manchester City zaslouženě titul? Kdo byl hráčem, manažerem a zklamáním sezony? Jaká byla snová jedenáctka anglické soutěže? Jaký názor k tomu mají moderátor Martin Minha a expert na ostrovní fotbal Petr Mikolanda? Poslechněte si nový díl, který bilancuje právě skončenou sezonu v Anglii.

Čtěte také

Kdo byl příjemným překvapením sezony na ostrovech? Může mladý tým Arsenalu v dalších letech znovu zlobit Chelsea, Liverpool nebo Manchester City? Jaké jsou vyhlídky Liverpoolu před finále Ligy mistrů? Aktuální díl pořadu S mikrofonem do Anglie Vám přinese odpovědi na všechny otázky!

Poslechněte si, jak zbilancovali nabitou sezonu naši milovníci anglického fotbalu! U té další rozhodně nebude Martin Minha s Petrem Mikolandou chybět.

autoři: Martin Minha , ova
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.