Petr Mikolanda: Určitě bych Tomáši Součkovi přál angažmá v Juventusu Turín

6. květen 2022

Jaké dojmy má moderátor Radiožurnálu Sport Martin Minha z jeho poučné fotbalové cesty do Anglie? Jaké rozhovory na ostrovech získal? Jak je mladý český fotbalový brankář Vítězslav Jaroš spokojený v anglickém klubu Notts County? Které dva stadiony v Anglii jsou si vzdálenostně nejblíže? Premier League se blíží do finále! Kdo se z gigantů Manchester City a Liverpool přiblíží k mistrovskému titulu? Poslechněte si nabitý díl pořadu S mikrofonem do Anglie.

Čtěte také

„Tomáš Souček je bezpochyby oporou West Hamu, pro klub dýchá a daří se mu. Ale pokud by pro něj opravdu přišla nabídka z Juventusu, tak bych mu tohle skvělé angažmá moc přál. Uvidíme, kam povedou jeho následující kroky," říká Petr Mikolanda.

Proč Mikolandu nebavilo utkání mezi West Hamem a Arsenalem? Jaké šlágry nabízí aktuální 36. kolo Premier League? Poslechněte si nový díl a navnaďte se na fotbalový víkend.

autoři: Martin Minha , rej
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.