Ráno nás potkalo zranění, ale rozhodli jsme se jet, popisuje Bidař. Na hrách obsadili 17. místo

19. únor 2022

Na olympijských hrách čekali dlouhých 14 dní od jedné soutěže na druhou. Nakonec ale z krátkého programu sportovních dvojic nepostoupili. Krasobruslaři Martin Bidař a Jelizaveta Žuková proto byli po svém závěrečném vystoupení v Pekingu zklamaní. „Den pro nás byl hodně těžký. Ráno nás na tréninku potkalo zranění, ale rozhodli jsme se jet. Nakonec jsem udělal chybu já. Je to zvláštní. Nevím, jestli si to zasloužíme nebo máme takovou smůlu,“ popisuje Martin Bidař.

Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Adam Weidenthaler , vla
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.