Jířa Prskavec je jednoznačně nejrychlejším jezdcem startovního pole, myslí si Hilgertová

30. červenec 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Štěpánka Hilgertová dojela v Augsburgu druhá

Jiří Prskavec v pátek rozšířil sbírku medailí české olympijské výpravy. Na tokijském kanále Kasai získal díky famózní jízdě nejcennější kov. „To podstatné bylo ustát roli favorita a to zvládl absolutně neuvěřitelně. Na té jízdě nebylo vidět zaváhání,“ popisuje dvojnásobná olympijská vítězka Štěpánka Hilgertová. „Druhá půlka jeho jízdy byla fantastická,“ doplňuje v Olympijském speciálu. 

Kde udělala v olympijském závodě chybu Tereza Fišerová? V jaké části trati Jiří Prskavec ujel všem soupeřům? A rozšiřují se řady sportovců, kteří se věnují olympijskému slalomu? Poslechněte si celý rozhovor!

Poslouchejte olympijské hry na Radiožurnálu Sport živě
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.