#annaismissing: Tvůrci se snaží nalákat mladé diváky, daří se jim to skrze jazyk, detektivní atmosféru i autenticitu herců, myslí si publicistka

#annaismissing, to je další snímek tvůrčího týmu, který stojí za úspěšnou streamovací sérií #martyisdead. České detektivní drama vypráví příběh náctileté dívky, která najde v mobilu svého otce choulostivé fotografie zmizelé youtuberky Anny. „Zdůrazňují se tu nástrahy internetu, pokřivené zrcadlo sociálních sítí a jejich dopad na reálný svět,“ upřesňuje publicistka Kristina Roháčková z iRozhlas.cz.

autoři: Pavel Sladký , mga
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.