SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi poukázka na designový koberec

22. listopad 2022

Pokud dnes 22. 11. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte od nás voucher od prodejce koberců Mujkoberec.cz.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, pošleme vám zajímavou cenu, která dodá šmrnc vašemu bydlení. Bude to voucher v hodnotě 2.000,- Kč, který můžete využít v internetovém obchodě Mujkoberec.cz.

Mujkoberec.cz je největší český internetový prodejce koberců a podlah, který si zakládá na širokém výběru klasických i moderních koberců. Mají kusové koberce, pochopitelně metrážové, různé rohože, předložky, běhouny, ale třeba teď i velmi oblíbené, vybarvovací – kreslící (a opakovaně vypratelné) koberce pro děti a mnoho dalšího. Svou výhru si můžete vybrat!

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete...?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát sadu produktů od společnosti PROM-IN, které by se vám mohly hodit nejen teď na podzim. Společnost PROM-IN se totiž zaměřuje na výrobu doplňků výživy pro podporu imunity a celkového zdraví a je také lídrem v oblasti sportovní výživy.

Ve vašem balíčku tak bude konkrétně třeba balení vitamínu C, Pure Omega 3, který je zdrojem nenasycených mastných kyselin, nebo Vita Solution, což je komplex vitamínů a minerálů v optimálním poměru a formě tak, aby pokryl zvýšenou potřebu mikroživin zatěžovaného organizmu nebo další produkty.

I pokud odpovíte správně jen na jednu otázku, neodejdete s prázdnou - pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio