SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi poukázka na designový koberec

17. červen 2022

Pokud dnes 17. 6. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte od nás voucher od prodejce koberců Mujkoberec.cz.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, pošleme vám zajímavou cenu, která dodá šmrnc vašemu bydlení. Bude to voucher v hodnotě 2.000,- Kč, který můžete využít v internetovém obchodě Mujkoberec.cz.

Mujkoberec.cz je největší český internetový prodejce koberců a podlah, který si zakládá na širokém výběru klasických i moderních koberců. Mají kusové koberce, pochopitelně metrážové, různé rohože, předložky, běhouny, ale třeba teď i velmi oblíbené, vybarvovací – kreslící (a opakovaně vypratelné) koberce pro děti a mnoho dalšího. Svou výhru si můžete vybrat!

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete...?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, pošleme vám set gastronomických dárků. Bude mezi nimi hlavně velké balení oblíbené značky pivních mixů Cool, které se mohou hodit pro horké letní dny. Pošleme vám letošní novinku, nealkoholický pivní mix Cool Tmavá švestka.

A k tomu vám ještě přidáme i české RAW tyčinky Bombus Energy, které vám rychle a chutně doplní chybějící energii. Pošleme vám mix, ve kterém budou tyčinky ovocné, kokosovo-čokoládové nebo novinka – slaný karamel s arašídy.

I pokud odpovíte správně jen na jednu otázku, neodejdete s prázdnou - pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio